Campingkrachtcentrales voor groothandel en OEM-projecten
YAZO produceert LiFePO4 campingkrachtcentrales van 350W/288Wh tot 2400W/2232Wh voor distributeurs, outdoormerken, camperleveranciers en OEM-projecten. Het assortiment omvat compacte, midden-modellen en modellen met hoge- capaciteit met verschillende oplaad- en marktconfiguraties.
Kies op basis van het vereiste vermogen, batterijcapaciteit, draagbaarheid, oplaadbehoeften en bestemmingsmarkt. Voor de afmetingen van het apparaat en de planning van de looptijd, zie onzeCamping- en camperstroomoplossing.
-
2400 W 2232 Wh zonnegeneratorY024|2400 W / 2232 Wh Fabrikant van draagbare krachtcentrales van 2400 W voor volledige veld-stroomimplementaties Y024 combineert 2232 Wh energieopslag met een nominaal AC-vermogen van 2400 W, een...
-
2232 Wh USB-C-krachtcentrale met hoge capaciteit• Energieopslag met hoge- capaciteit van 2232 Wh
• 2400 W nominaal / 2600 W boost AC-vermogen
• 4500 W piekvermogen voor opstartbelastingen
• Amerikaanse 120V- en EU... -
1500 W 1488 Wh LiFePO4 zonnegenerator• 1488 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 1500 W
• 1700 W boost / 3600 W piekvermogen
• AC-oplaadingang tot 400W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 480W
•... -
1200 W 992 Wh LiFePO4 campingkrachtcentrale• 992 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 1200 W
• 1500 W verbeterd / 3600 W piekvermogen
• AC-oplaadingang tot 300W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot... -
700 W snelladende draagbare krachtcentrale• 576 Wh draagbare stroomcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 700 W met een piek van 1200 W
• AC-oplaadingang tot 400W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 240W
• USB-A- en... -
Compacte LiFePO4 draagbare krachtcentrale van 350 W• 288 Wh LiFePO4-batterij
• Nominaal AC-vermogen van 350 W met een piek van 600 W
• Tot 140 W USB-C-uitvoer
• MPPT-zonne-input tot 240W
• Marktversies voor 120V of 230V
• 12,8V/10A... -
Lichtgewicht LiFePO4-campingkrachtstation van 600 W• 512 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 600 W met een piek van 1200 W
• AC-oplaadingang tot 300W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 240W
• 12,8 V/10 A...
Kies op vermogen en capaciteit
Gebruik het vermogensbereik om de productfamilie te verfijnen en vergelijk vervolgens de exacte modellen hieronder.
Compacte kampeerkracht
PPY-P350L · Y03 Pro · PPY-P700LVoor lichtere mobiele ladingen en draagbaarheid-eerste productassortimenten.
Bekijk Y03 ProKampeerkracht uit het midden-segment
Y012 · Y015Voor een hoger vermogen en een langere looptijd zonder over te stappen naar de 2 kWh-klasse.
Bekijk Y012RV-vermogen met hoge-capaciteit
Y024 Lite · Y024Voor grotere buiten- en camperbelastingen met hogere opgeslagen energie en zonne-input.
Bekijk Y024Vergelijk modellen van kampeerkrachtcentrales
| Model | Batterijcapaciteit | Nominaal vermogen | Zonne-invoer | Bereik |
|---|---|---|---|---|
| PPY-P350L | 288Wh | 350W | Tot 240W | Compact |
| Y03 Pro | 512Wh | 600W | Tot 240W | Compact |
| PPY-P700L | 576Wh | 700W | Tot 240W | Compact |
| Y012 | 992Wh | 1200W | Tot 240W | Midden-bereik |
| Y015 | 1488Wh | 1500W | Tot 480W | Verlengd |
| Y024 Lite | 2232Wh | 2400W | Tot 800W | Hoge capaciteit |
| Y024 | 2232Wh | 2400W | Tot 800W | Hoge capaciteit |
Y024 en Y024 Lite
Y024
Capaciteit van 2232 Wh en nominaal uitgangsvermogen van 2400 W met standaard AC-laadprofiel en oplaad-kabelpakket.
Bekijk Y024Y024 Lite
Dezelfde vermogensklasse van 2232 Wh/2400 W met een ander AC-laadprofiel en accessoirepakket.
Bekijk Y024 LiteGroothandel en OEM-bestellingen
Wij vervaardigen deze kampeerkrachtcentrales voor groothandel-, bulk- en OEM-projecten. Bevestig de geselecteerde modellen, hoeveelheid, bestemmingsmarkt en eventuele merk- of verpakkingsvereisten vóór de offerte.
Voor fabrieks-, kwaliteits- en conformiteitsinformatie, zieKwaliteitscontrole en testenEnCertificeringen en naleving.
Wat u moet opnemen in uw offerteaanvraag
Hulp nodig bij het bepalen van het vermogen voor kampeer- of camperladingen?
Gebruik onze Camping & RV Power-oplossing voor het laden van apparaten, het plannen van de looptijd, het opladen van zonne-energie en -specifieke afmetingen voor campers.
Veelgestelde vragen over campingkrachtcentrales
Nee. Specificaties voor spanning, frequentie, stopcontact en opladen kunnen variëren per model en bestemmingsmarkt. Vermeld het land van bestemming in uw aanvraag.
Ja. Vermeld in uw aanvraag de gewenste modellen en aantallen. Sales bevestigt de beschikbare productmix en bestelgegevens voor uw markt.
De vereisten voor privé-labels kunnen per model en project worden beoordeeld. Vermeld bij het aanvragen van een offerte uw logo, verpakking, handleiding en{2}}bestemmingsmarktvereisten.
Gebruik onze Camping & RV Power-oplossing voor het bepalen van de lading, planning van de looptijd en begeleiding bij het opladen, en kom dan hier terug om geschikte modellen voor kampeerkrachtcentrales te vergelijken.
Ontvang een aanbeveling en offerte voor een campingkrachtcentrale
Stuur het gewenste model of vermogensbereik, de bestemmingsmarkt, het aantal en de OEM-vereisten.
Stuur uw vereistenMet uitzicht op talloze kleine bergen (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van campingkrachtcentrales in China. Met een professioneel productieteam zijn wij in staat om aan de wensen van het merendeel van onze klanten te voldoen. Aarzel niet om groothandel bulk-kampeercentrales van hoge kwaliteit, gemaakt in China, hier vanuit onze fabriek te kopen.