Draagbare krachtcentrales voor kamperen, thuisback-up en industrieel gebruik
Wij produceren LiFePO4 draagbare energiecentrales voor groothandel, OEM en projectsourcing. Het assortiment omvat een batterijcapaciteit van 288 Wh tot 5040 Wh en een nominaal AC-vermogen van 350 W tot 6000 W, met productfamilies voor kamperen en mobiel gebruik, thuisback-up en industriële werkplekken. Kies de productfamilie die bij uw toepassing past en vergelijk vervolgens de afzonderlijke modellen op vermogensklasse en regionale elektrische configuratie. Voor distributeurs en merken kan de uiteindelijke bestelling ook worden afgestemd op de bestemmingsmarkt, hoeveelheid, verpakking en private-labelvereisten.
-
3600W IP54 industriële draagbare krachtcentrale• 3072 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 3600 W / piek van 7000 W
• Bevestigde IP54-beschermingsgraad
• EU AC-oplaadingang tot 2500W
• US AC-oplaadingang tot... -
Industriële krachtcentrale van 6000 W en 4608 Wh• 4608 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• 6000 W hoog-AC-uitgangsvermogen
• 7200 W overklokvermogen / 9000 W piekvermogen
• Configuraties voor VS 120V/240V en EU 230V
• Oplaadvermogen via... -
Uitbreidbare back-up-energiecentrale van 5 kWh voor thuis• 5040 Wh LiFePO4 back-upcapaciteit voor thuis
• EU-vermogen tot 5000W / VS tot 4000W
• 7000W piekvermogen voor opstartbelastingen
• EU AC-ingang 2500W / VS-ingang 1800W
•... -
Uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik van...• 2048 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 2500 W / piek van 5400 W
• AC-oplaadingang tot 1600W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 2100W
• 12V/30A Anderson... -
Uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik van...• 1024 Wh LiFePO4-batterij met 3500+ cycli
• Nominaal AC-vermogen van 2000 W / piek van 4500 W
• Uitbreidbaar met Y2-BAT, tot 15 pakketten
• AC-oplaadingang tot 1400W
• Oplaadvermogen... -
1024 Wh LiFePO4 back-up krachtcentrale voor thuis• 1024 Wh back-up energiecapaciteit voor thuis
• Nominaal AC-vermogen van 2000 W / piek van 4500 W
• EPS-bypass-overdrachtstijd Minder dan of gelijk aan 20 ms
• AC-oplaadingang tot... -
2400 W 2232 Wh zonnegeneratorY024|2400 W / 2232 Wh Fabrikant van draagbare krachtcentrales van 2400 W voor volledige veld-stroomimplementaties Y024 combineert 2232 Wh energieopslag met een nominaal AC-vermogen van 2400 W, een...
-
2232 Wh USB-C-krachtcentrale met hoge capaciteit• Energieopslag met hoge- capaciteit van 2232 Wh
• 2400 W nominaal / 2600 W boost AC-vermogen
• 4500 W piekvermogen voor opstartbelastingen
• Amerikaanse 120V- en EU... -
1500 W 1488 Wh LiFePO4 zonnegenerator• 1488 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 1500 W
• 1700 W boost / 3600 W piekvermogen
• AC-oplaadingang tot 400W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 480W
•... -
1200 W 992 Wh LiFePO4 campingkrachtcentrale• 992 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 1200 W
• 1500 W verbeterd / 3600 W piekvermogen
• AC-oplaadingang tot 300W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot... -
700 W snelladende draagbare krachtcentrale• 576 Wh draagbare stroomcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 700 W met een piek van 1200 W
• AC-oplaadingang tot 400W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 240W
• USB-A- en... -
Compacte LiFePO4 draagbare krachtcentrale van 350 W• 288 Wh LiFePO4-batterij
• Nominaal AC-vermogen van 350 W met een piek van 600 W
• Tot 140 W USB-C-uitvoer
• MPPT-zonne-input tot 240W
• Marktversies voor 120V of 230V
• 12,8V/10A...
Kies draagbare krachtcentrales per toepassing
Gebruik de applicatie om eerst de productfamilie te verfijnen en vergelijk vervolgens de modellen binnen dat bereik op basis van vermogen, batterijcapaciteit en regionale elektrische configuratie.
| Assortiment | Batterijcapaciteit | AC-uitgang | Belangrijkste aankoopprioriteit |
|---|---|---|---|
| Kampeerkrachtcentrales | 288 Wh–2232 Wh | 350W–2400W | Draagbaarheid, belastingdekking, opladen via zonne-energie en mobiel gebruik |
| Reserve-energiecentrales voor thuis | 1024 Wh–5040 Wh | Maximaal 2000 W–5000 W, afhankelijk van de regionale SKU | Runtime, huishoudelijke belastingen, EPS en uitbreidingsvereisten |
| Industriële krachtcentrales | 3072 Wh–5040 Wh | 3600W–6000W | Hoge-stroombelastingen, mobiliteit, spanningsconfiguratie en gebruiksomgeving |
Elektrische specificaties kunnen per regionale SKU verschillen. Bevestig de versie van de bestemmingsmarkt- voordat u de spanning, laadinvoer, stopcontactconfiguratie of maximale uitvoer voltooit.
Uitgangsvermogen en batterijcapaciteit lossen verschillende problemen op
Een elektriciteitscentrale kan voldoende opgeslagen energie hebben, maar onvoldoende omvormervermogen, of voldoende vermogen, maar te weinig energie voor de vereiste bedrijfstijd. Beide waarden moeten samen worden gecontroleerd.
Gebruik continue uitvoer voor gelijktijdige AC-belastingen en controleer de opstart- of piekvraag afzonderlijk voor motoren, compressoren en andere hoog-start-apparatuur.
Gebruik de batterijcapaciteit samen met de werkelijke belasting, inschakelduur, conversieverliezen en startlaadstatus bij het schatten van de looptijd.
Definieer de toepassing
Specificeer kamperen, campergebruik, back-up bij stroomuitval, werk op de bouwplaats, verhuur, noodhulp of een ander gebruiksscenario.
Maak een lijst van aangesloten belastingen
Zorg voor het lopende wattage, de opstartvraag en de apparatuur die naar verwachting tegelijkertijd zal werken.
Stel het runtimedoel in
Schat de bedrijfstijd tussen oplaadbeurten in en selecteer vervolgens de capaciteit en eventuele compatibele uitbreidingsvereisten.
Fabrikant van draagbare krachtcentrales voor groothandel-, bulk- en OEM-projecten
Wij vervaardigen draagbare energiecentrales voor distributeurs, importeurs, merken en projectkopers. Zodra het product en de regionale versie zijn geselecteerd, kunnen de commerciële vereisten worden afgerond voor groothandel-, private-label- en bulkbestellingen.
Groothandel en distributie
Bevestig de productfamilie, de bestemmingsmarkt en de bestelhoeveelheid voordat u de commerciële aanbieding aanvraagt.
Privélabel
Definieer logo-, etikettering-, verpakkings- en handleiding-taalvereisten voor de goedgekeurde productconfiguratie.
Bulkprojectbestellingen
Bevestig de hoeveelheid, de bestemming van de levering, de omvang van de verpakking en de vereiste commerciële of conformiteitsdocumenten.
Stem de elektrische versie af op de bestemmingsmarkt
Spanning, frequentie, stopcontactconfiguratie en oplaadlimieten variëren per model en regionale versie. Het assortiment omvat 120V, 230V en geselecteerde 120/240V-configuraties, dus de bestemmingsmarkt moet worden bevestigd voordat de definitieve SKU wordt geselecteerd.
Voeg batterijcapaciteit toe als de looptijd de beperkende factor is
Uitbreidingsbatterijen verhogen de opgeslagen energie op compatibele systemen; ze verhogen niet automatisch het vermogen van de omvormer. De compatibiliteit moet worden gecontroleerd per krachtcentralemodel en batterijmodel.
Gebruik de basiseenheid wanneer deze al past
Een configuratie met een vaste-capaciteit is de eenvoudigere keuze wanneer het geselecteerde model al het vereiste vermogen en de vereiste bedrijfstijd dekt.
Voeg een compatibele uitbreidingsbatterij toe voor een langere looptijd
Y1 ondersteunt Y2-BAT en R5 ondersteunt Y5-BAT. Selecteer uitbreidingsbatterijen op basis van bevestigde compatibiliteit, niet alleen op capaciteit.
Kwaliteits- en orderverificatie vóór massaproductie
Bevestig vóór massaproductie de goedgekeurde productversie, merknaam, verpakking, vereiste documenten en inspectiecriteria, zodat de productieorder overeenkomt met de configuratie die is geaccepteerd tijdens de bemonstering of pilotbeoordeling.
Goedkeuring & Documentatie
- Goedgekeurd model en regionale SKU
- Voorbeeld- of pilotconfiguratie
- Branding, labels en handleidingtaal
- Vereiste nalevingsdocumentatie
Kwaliteits- en verzendingsbevestiging
- Toepasselijke kwaliteits- en testvereisten
- Accessoires en oplaadkabels
- Verpakkingsconfiguratie
- Bevestiging van bestelling vóór-verzending
Wat u moet opnemen in een offerteaanvraag voor een draagbare krachtcentrale
Een volledige offerteaanvraag maakt de modelselectie en offerte nauwkeuriger door de belangrijkste technische vereisten te combineren met de commerciële orderomvang.
Veelgestelde vragen over draagbare krachtcentrales
Ja. Wij produceren draagbare energiecentrales voor B2B-, groothandel-, bulk- en OEM-projecten. Draagbare zonnepanelen worden geleverd als bijpassende accessoires.
Het assortiment draagbare krachtstations omvat batterijcapaciteiten van 288 Wh tot 5040 Wh, afhankelijk van de productcategorie en het model.
Het bereik bereikt een AC-vermogen van 6000 W met de industriële krachtcentrale SP-6000. Er zijn modellen met een lager-vermogen beschikbaar voor kamperen, back-up thuis en andere mobiele stroomvereisten.
Kies kampeermodellen wanneer draagbaarheid en mobiel gebruik voorop staan, modellen voor back-up voor thuis wanneer dekking en looptijd van het huishouden de belangrijkste vereisten zijn, en industriële modellen voor hogere- stroombelastingen en werkplekken.
Nee. Uitbreiding is model-specifiek. Controleer het model van de krachtcentrale en de compatibele uitbreidingsbatterij voordat u extra capaciteit configureert.
Nee. De elektrische configuratie verschilt per model en regionale versie. Bevestig het land van bestemming, de spanning, frequentie en stopcontactvereisten voordat u bestelt.
Met uitzicht op talloze kleine bergen (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van draagbare energiecentrales in China. Met een professioneel productieteam zijn wij in staat om aan de wensen van het merendeel van onze klanten te voldoen. Aarzel niet om groothandel bulk draagbare energiecentrales van hoge kwaliteit, gemaakt in China, hier vanuit onze fabriek te kopen.