Uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik van 2500 W

Aanvraag sturen
Uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik van 2500 W
Details
• 2048 Wh LiFePO4-batterijcapaciteit
• Nominaal AC-vermogen van 2500 W / piek van 5400 W
• AC-oplaadingang tot 1600W
• Oplaadvermogen via zonne-energie tot 2100W
• 12V/30A Anderson hoge-stroomuitgang
• Uitbreidbaar met Y2-BAT, tot 15 pakketten
• 460 × 270 × 305 mm behuizing
• Nettogewicht: 22 kg
Productclassificatie
Reserve-energiecentrales voor thuis
Share to
Beschrijving

Met uitzicht op talloze kleine bergen (Xiamen) Electric Power Technology Co., Ltd. is een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van uitbreidbare back-upcentrales voor thuisgebruik van 2500 W in China. We beschikken over-leidende productieapparatuur en sterke productiecapaciteiten. Welkom bij groothandel bulk premium 2500W uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik vanuit onze fabriek.

 

J2|2 kWh-Class Home Backup-platform

Fabrikant van uitbreidbare krachtcentrales van 2500 W en 2048 Wh voor langere back-upvensters

Y2 verplaatst het thuis-back-upplatform naar de 2 kWh-klasse met 2048 Wh LiFePO4-opslag, een nominaal AC-vermogen van 2500 W en een gecorrigeerd piekvermogen van 5400 W. Dit komt neer op 1600 W AC-oplaadvermogen, 2100 W zonne-energie-invoer, 100 W USB-C en een 12 V/30 A Anderson-uitvoer, terwijl de compatibiliteit met Y2-BAT-uitbreidingsbatterijen behouden blijft.

Belastingsregel:plan een gelijktijdige continue AC-vraag rond het nominale vermogen van 2500 W. Gebruik het getal van 5400 W alleen bij het controleren van de korte opstartvraag van compatibele apparaten of gereedschappen.
YAZO Y2 2500W 2048Wh expandable home backup power station angled view
2048WhLiFePO4-batterijcapaciteit
2500WNominale AC-uitgang
5400WGecorrigeerde piekuitgang
2100WMaximale zonne-input
15Maximale Y2-BAT-pakketten vermeld voor Y2

Energiebudget

Gebruik 2048 Wh om een ​​uitvalplan met prioriteit op te stellen, en niet een vaste looptijdbelofte

De grotere batterij geeft kopers meer ruimte om essentiële belastingen te combineren, maar de werkelijke back-uptijd verandert afhankelijk van het wattage van het apparaat, verliezen van de omvormer, de werkcyclus en de startlaadstatus. De juiste inkoopopgave begint met een energiebudget voor de apparatuur die beschikbaar moet blijven.

Y2 2048Wh 2500W power station application chart with home appliances work tools and mobile devices
Altijd-Op belasting

Netwerken, verlichting en communicatie

Groepeer essentiële apparaten met een lager-vermogen afzonderlijk, zodat de vereiste bedrijfstijd niet wordt verbruikt door optionele apparaten met een hoog- wattage.

Fietsen ladingen

Koel- en compressorapparatuur

Controleer zowel de gemiddelde bedrijfsvraag als het opstartgedrag in plaats van alleen te berekenen op basis van het bedrijfsvermogen op het typeplaatje.

Korte hoge belastingen

Magnetrons, gereedschap en verwarmingsbelastingen

Controleer of het apparaat binnen de continue grens van 2500 W blijft en of de opstartvraag past bij de piekcapaciteit.

Gevoelige elektronica

Computers, camera's en besturingsapparatuur

Zorg ervoor dat de vereiste uitgangsinterface en stroomkwaliteitsverwachtingen- overeenkomen met de specificatie van het aangesloten apparaat.

Runtimecijfers afgedrukt in applicatiegrafieken zijn referentieschattingen. Gebruik werkelijke projectbelastingen bij het voorbereiden van een groothandelsconfiguratie.

Y2 AC solar and vehicle charging inputs with 1600W AC and 2100W solar input

Hoge-energie-inname van zonne-energie

Een zonne-input van 2100 W verandert de manier waarop Y2 buiten het-net kan worden ingezet

Y2 accepteert aanzienlijk meer PV-input dan het 1kWh Y1-platform. De huidige laadspecificatie vermeldt een invoervenster voor zonne-energie van 12–148 V, een MPPT-werkbereik van 18–140 V, een ingangsstroom tot 15 A en een maximaal PV-vermogen van 2100 W.

12–148V

Venster PV-ingangsspanning

18–140V

MPPT-werkbereik

15A

Maximaal vermelde PV-stroom

2100W

Maximale zonne-input

  • AC-oplaadingang: tot 1600 W
  • Huidig ​​Amerikaans invoerblad: 90–140V, 50/60Hz, tot 13A
  • Voertuiglaadingang: 12–15V, tot 8A
  • Bevestig de versie van de AC-invoer op de bestemming-markt vóór productie

Regionale outputprofielen

2500 W nominaal wisselstroomvermogen in zowel de EU- als de Amerikaanse marktversies

Y2 behoudt hetzelfde nominale vermogen en piekvermogen op de huidige uitvoerbladen in de EU en de VS, terwijl de AC-spanning en stopcontactconfiguratie voor elke markt worden gewijzigd.

Y2 EU 220 to 240V output sheet with 2500W rated AC and 5400W surge
EU-versie

220–240V · 50/60Hz

2500 W AC-uitgang, 5400 W piek, 2500 W bypass-modus, USB-C tot 100 W en Anderson-uitgang op 12 V/30 A.

Y2 US 100 to 120V output sheet with 2500W rated AC and 5400W surge
Amerikaanse versie

100–120V · 50/60Hz

2500 W AC-uitgang, 5400 W piek, 2500 W bypass-modus, USB-C tot 100 W en Anderson-uitgang op 12 V/30 A.

Veld EU-versie Amerikaanse versie
AC-uitgangsspanning 220–240V 100–120V
Frequentie 50/60 Hz 50/60 Hz
Nominale AC-uitgang 2500W 2500W
Piekuitgang 5400W 5400W
Bypass-modus 2500W 2500W
USB-C Tot 100 W per vermelde poort Tot 100 W per vermelde poort
Anderson-uitvoer 12V / 30A 12V / 30A

Hoog-Huidige DC

12 V/30 A Anderson-uitgang voegt een speciaal DC-pad met hoge- stroom toe

Y2 is niet beperkt tot AC- en USB-belastingen. Op de huidige uitvoerbladen wordt een 12V/30A Anderson-uitgang vermeld naast de 12V/10A-sigarettenaansteker-. Voor compatibele DC-apparatuur creëert dit een apart verbindingspad zonder gebruik van een stopcontact.

Anderson-uitvoer

12V / 30A

Alleen gebruiken met compatibele gelijkstroomapparatuur en verbindingshardware die geschikt is voor de vereiste stroom.

Auto-aansluiting

12V / 10A · 120W totaal

Biedt een apart 12V-pad voor compatibele voertuigen en draagbare apparaten met een lagere-stroom.

USB-C

Tot 100 W per vermelde poort

Ondersteunt compatibele laptops en mobiele elektronica zonder een AC-stopcontact met omvormer-voeding te gebruiken.

Capaciteitsuitbreiding

Schaal opgeslagen energie op met Y2-BAT terwijl u het Y2-omvormerplatform behoudt

Y2 wordt vermeld als compatibel met Y2-BAT-uitbreidingsbatterijen, met maximaal 15 pakketten gespecificeerd voor Y2. Hierdoor kan een project de selectie van omvormers scheiden van de toekomstige groei van de energiecapaciteit.

Basiseenheid

2048Wh in de Y2-krachtcentrale

De basiseenheid levert de bedieningselementen, omvormer, interfaces en de eerste 2048 Wh aan opgeslagen energie.

Uitbreidingsbatterij

Y2-BAT 2048Wh

Voeg compatibele Y2-BAT-capaciteit toe wanneer het project een langere back-upduur vereist in plaats van een hogere omvormeroutput.

Compatibiliteitslimiet

Maximaal 15 Y2-BAT-pakketten

Controleer de vereiste verbindingskabel en de toepasselijke hardware- of firmwareversie voordat een multi-batterijproject wordt uitgebracht.

Technische specificaties

Y2 Technische specificaties voor inkoopbeoordeling

Model Y2
Producttype Uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik van 2500 W en 2048 Wh
Batterijcapaciteit 2048Wh
Batterijchemie LiFePO4
Nominale AC-uitgang 2500W
Piekuitgang 5400W
Bypass-modus 2500W
EU AC-uitgang 220–240 V, 50/60 Hz
Amerikaanse AC-uitgang 100–120 V, 50/60 Hz
AC-oplaadingang Tot 1600W
Zonne-invoer 12–148 V; MPPT 18–140V; tot 15A; Maximaal 2100 W
Voertuiginvoer 12–15V, tot 8A
USB-A-uitgang 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A; Maximaal 18 W per vermelde poort
USB-C-uitvoer 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A; Maximaal 100 W per vermelde poort
12V autoaansluiting 12V / 10A / 120W totaal
Anderson-uitvoer 12V / 30A
Afmetingen 460 × 270 × 305 mm / 18,1 × 10,6 × 12,0 inch
Netto gewicht 22 kg
Beschermingsgraad IP21
Uitbreidingsbatterij Y2-BAT 2048Wh; maximaal 15 pakketten vermeld als compatibel met Y2

Het Y2-piekvermogen dat op deze pagina wordt gebruikt, is 5400 W, met 2500 W als continu nominaal AC-vermogen.

Y2 2048Wh expandable power station used at an outdoor camping setup

Secundair mobiel gebruik

Een thuis-back-upmodel dat ook kan voldoen aan de hogere- vraag buitenshuis

Y2 hoort thuis in de Home Backup Power Stations-familie, maar zijn capaciteit van 2048 Wh, geïntegreerde handvatten en drie oplaadpaden ondersteunen ook transporteerbare implementaties. Buitengebruik moet nog steeds worden gepland op basis van het gelijktijdige wattage, de opstartvraag en het beschikbare oplaadvenster.

  • Kamperen en tijdelijke accommodatie
  • Werken op afstand en mobiele elektronica
  • Fotografie, drone en productieapparatuur
  • Geselecteerde gereedschappen binnen de continue limiet van 2500 W
Y2 dimensions 460 by 270 by 305 millimeters and 22 kilogram net weight

Logistieke voetafdruk

Basiseenheid van 22 kg met een behuizing van 460 × 270 × 305 mm

Gebruik de fysieke afmetingen en het nettogewicht bij het plannen van de schapruimte, het laden van voertuigen, het hanteren van dozen en de positie van een back-upsysteem vóór installatie of implementatie.

  • Breedte: 460 mm / 18,1 inch
  • Diepte: 270 mm / 10,6 inch
  • Hoogte: 305 mm / 12,0 inch
  • Nettogewicht: 22 kg / 48,5 lb
Y2 package with AC charging cable Anderson cables vehicle cable manual and warranty card

Verbinding-Ready Pack-Uit

Het Y2-pakket ondersteunt AC-, voertuig-, zonne-energie- en Anderson-verbindingspaden

De huidige pakketafbeelding toont een bredere verbindingsset dan compacte modellen, wat de hogere-invoer en uitbreidbare-systeemrol van Y2 weerspiegelt.

Wisselstroom opladen

AC-oplaadkabel

Bevestig de netstekker en de marktversie in de definitieve paklijst.

Uitbreiding / DC-link

Anderson-naar-Anderson-kabel

Inbegrepen in de huidige pakketimage; bevestig het exacte gebruik ervan in de bestelde systeemconfiguratie.

Voertuig en gelijkstroom

Aansteker en DC7909-adapters

De afbeelding toont de verbindingskabels van sigaretten-aansteker-naar-Anderson en 7909-naar-Anderson.

Zonne-verbinding

MC4-naar-Anderson-kabel

Gebruik met compatibele PV-hardware na het controleren van de paneelspanning en -stroom aan de hand van het Y2-ingangsvenster.

De afbeelding toont ook een gebruikershandleiding en garantiekaart. Leg de exacte kabelaantallen, het stekkertype en de documentatie vast in de offerte en inkooporder.

Y2 2500W portable power station undergoing factory assembly and quality inspection

Fabrieksvrijgavecontrole

Fabriekscontroles van draagbare krachtcentrales van 2500 W voor bulk Y2-bestellingen

Y2-productie moet worden vrijgegeven op basis van de goedgekeurde elektrische versie en projectconfiguratie. De model-specifieke fabrieksafbeelding biedt direct visueel bewijs van assemblage-lijninspectie voor Y2-eenheden.

  • Controleer de identiteit van het 2048Wh Y2-model en de bestelde marktversie
  • Controleer het nominale vermogen van 2500 W en corrigeer het piekgedrag van 5400 W
  • Controleer de AC-, PV- en voertuiglaadfuncties
  • Controleer de Anderson-, AC-, USB-C-, USB-A- en 12V-uitgangen
  • Bevestig de bestelde oplaad-kabelset en documentatie
  • Controleer de uitbreidingsvereisten wanneer Y2-BAT in het project is opgenomen

Groothandel projectinputs

Definieer het Y2-energiesysteem voordat u een bulkofferte aanvraagt

Wij leveren Y2 aan importeurs, distributeurs, private-labelprogramma's en projectkopers. Een nuttige offerteaanvraag moet het beoogde energiesysteem beschrijven, en niet alleen een modelnummer.

Envelop laden

Vraag naar hardlopen en opstarten

Maak een lijst van alle gelijktijdige belastingen en identificeer apparatuur met een hoog opstartvermogen.

Energiedoel

Runtime en uitbreiding

Vermeld de vereiste back-upduur en of Y2-BAT-uitbreiding deel uitmaakt van het initiële systeem.

Oplaadbron

AC-, PV- en voertuigplan

Geef de netvoedingsomgeving op en eventuele geplande- zonnepaneelspanning, -stroom en connectorinformatie.

Commerciële versie

Markt, kwantiteit en branding

Geef het land van bestemming, de hoeveelheid, de AC-aansluitingsnorm, de branding, de verpakking en de documentbehoeften op.

Veelgestelde vragen

Y2 technische en inkoopvragen

Veelgestelde vragen (FAQ)

Vraag: Wat is de juiste Y2-piekuitgang?

A: De gecorrigeerde Y2-piekuitgang is 5400 W. Het continue nominale AC-vermogen bedraagt ​​2500 W.

Vraag: Hoeveel zonne-energie kan Y2 accepteren?

A: Y2 ondersteunt maximaal 2100 W zonne-energie. De huidige PV-specificatie vermeldt een ingangsspanning van 12–148V, een MPPT-werkbereik van 18–140V en een ingangsstroom tot 15A.

Vraag: Welke batterijchemie en capaciteit gebruikt Y2?

A: Y2 gebruikt een LiFePO4-batterij van 2048 Wh in de basiscentrale.

Vraag: Kan Y2 worden uitgebreid met Y2-BAT-batterijen?

EEN: Ja. Y2 wordt vermeld als compatibel met Y2-BAT, met maximaal 15 gespecificeerde pakketten. Bevestig de vereiste kabel en de toepasselijke firmware- of hardwareversie voor de definitieve configuratie.

Vraag: Levert Y2 een hoge- Anderson-uitvoer?

EEN: Ja. Op de huidige uitvoerbladen voor de EU en de VS wordt een Anderson-uitgang vermeld van 12 V/30 A, naast de sigarettenaansteker- van 12 V/10 A.

Vraag: Wat zijn de afmetingen en het gewicht van de Y2?

A: Y2 meet 460 × 270 × 305 mm en heeft een nettogewicht van 22 kg.

Vraag: Kan ik Y2 uitbreidbare energiecentrales in de groothandel bestellen?

EEN: Ja. We beoordelen groothandel Y2-bestellingen op basis van hoeveelheid, bestemmingsmarkt, AC-configuratie, laadprofiel, laadplan, uitbreidingsvereiste, branding, verpakking en documenten.

Vraag: Wat moet ik opgeven voor een bulk Y2-offerte?

A: Geef het land van bestemming, het aantal, de spanning en stopcontactstandaard, aangesloten belastingen, opstartvraag, looptijddoel, Y2-BAT-vereiste, zonnepaneelplan, branding, verpakking en vereiste documenten op.

Geef het land van bestemming, aantal, spanning en stopcontactstandaard, aangesloten belastingen, opstartvraag, looptijddoel, Y2-BAT-vereiste, zonnepaneelplan, merknaam, verpakking en vereiste documenten op.

Vraag een offerte aan

Configureer een bulk Y2-systeem rond belasting, looptijd en zonne-input

Deel uw bestemmingsmarkt, aantal, standaard stopcontacten, continue en opstartbelastingen, vereiste runtime, Y2-BAT-uitbreidingsplan, specificatie van de zonnepanelen, branding, verpakking en documentvereisten voor een technische en commerciële beoordeling.

Populaire tags: 2500W uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik, China Fabrikanten van 2500w uitbreidbare back-up krachtcentrale voor thuisgebruik, fabriek

Aanvraag sturen